Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Boston

Tříhvězdičkový Hotel BOSTON, celkově zrekonstruovaný v letech 2006 a 2007, se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů naproti divadlu kousek od karlovarského Vřídla.

Hotel

Karlovy Vary

Hotel Boston

Lucni Vrch 9 * Karlovy Vary
e-mail: boston@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.221987 Délka 12.880943"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Minibar
Parkování
Televize
Invalidé
Internet na pokoji
Zvířata

Karlovy Vary jsou největším lázeňským městem v České republice. Lázně byly založeny ve 14.století českým králem a císařem římským Karlem IV. Lázeňskou kúru tvoří, mimo procedur, teplé minerální prameny o teplotě až 72° C. Mezi hlavní onemocnění, které se v Karlových Varech léčí patří nemoci zažívacího ústrojí a pohybového aparátu.
Obědy, večeře a lázeňská léčba mohou být objednány pro naše hosty ve vedlejším lázeňském domě Jessenius, který je vzdálen cca 50 m od hotelu Boston.

V hotelu Boston je k Vašemu ubytování k dispozici celkem 43 lůžek ve 12-ti dvoulůžkových pokojích, 3 trojlůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji a 1 čtyřlůžkovém apartmánu. Každý pokoj má ve výbavě vlastní koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Na pokoji je dále satelitní TV, Wi-Fi internetové připojení, lednice, trezor a telefon. Hotel má vlastní parkoviště, recepci, 2 stolovací místnosti pro snídaně a výtah.Buffetová snídaně je servírována v hotelové snídaňové jídelně.

Naše recepce pro Vás může zajistit: poznávací výlety s průvodcem například do Prahy, Mariánských Lázní, Františkových Lázní atd. Máme vlastní parkovací místa u hotelu.


Pokoje a ceny

(za pokoj/noc, v EURO)


Nabízíme slevu po pro rezervace předplacené dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.


                


Ceny zahrnují snídani a lázeňský poplatek.
Parkování ... 150 Kč /noc.

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
boston@karlsbadhotels.cz


TOPlist