Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Central

Sanatorium "Interhotel "Central"- hotel se stoletou historií a s privilegovaným umístěním - přímo v centru lázeňské zóny na Divadelním náměstí, v bezprostřední blízkosti Vřídelní kolonády s proslulými termálními prameny.

Hotel

Karlovy Vary

Hotel Central

Divadelni Namest i17 * Karlovy Vary
e-mail: central@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.221132 Délka 12.882682"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Invalidé
Internet v hotelu

Karlovy Vary - největší lázeňské město v České republice s dlouholetou tradicí (600 let) bylo založeno v roce 1358 Karlem IV.

Díky svému umístění a balneo provozu se „Interhotel "Central" právem řadí mezi jedno z nejlepších sanatorií v Karlových Varech. Maximální efektivnosti zdravotnických služeb je dosaženo použitím minerální vody, která je vedena přímo do hotelu z termálních pramenů což potvrzuje 17.certifikát umístěný na fasádě hotelu.

Panoramatické fotografie


Hotel má 84 pokojů (včetně propojitelných pokojů), plně vybavených pro pohodlné ubytování. Pokoje jsou vybaveny v závislosti na kategorii - vanou nebo sprchou, bidetem, dvěma umyvadly, vysoušečem vlasů, šatnou, TV se satelitním příjmem (ORT, RTR, Vesti), trezorem, minibarem, telefonem, županem a pantoflema, internetem a manželskou postelí (King size) s rozměry 200 x 200 cm.Restaurace nabízí mezinárodní kuchyni i dietní stravu, která je nedílnou součástí komplexního léčení. Snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou speciálního menu vytvořeného vlastním dietologem hotelu. V restauraci 3 x týdně živá hudba, lobby bar nabízející nejrůznější nápoje a dezerty. Součástí hotelové haly je denní kavárna a internetová místnost. K dispozici je salonek s 50 místy, který lze využít pro prezentační akce, konference, svatby nebo jiné gastronomické akce.Lázeňské pobyty


Sanatorium nacházející se přímo v hotelu nabízí procedury na základě vlastní léčebné báze pro léčbu nemocí žaludečního traktu, pohybového aparátu, metabolických poruch (cukrovka, obezita, hypercholesterol, dna), rehabilitace po prodělání rakoviny stejně jako relaxační či wellness programy a lázeňské procedury. Léčba dětí je možná již od 6 let.

Procedury prováděné v sanatoriu


Plynové injekce – pneumopunktura, koupele v minerální vodě, uhličitá koupel, suché uhličité, perličkové, vířivé, aromatické s bylinkami a jiné, galvanické koupele, vodoléčba, skotské střiky, hydroxer, sauna, parafinové a rašelinové zábaly, masáže klasické, reflexní, podvodní, lávovými kameny, aromaterapie, plantoterapie, akupresura, inhalace, dentální irigace minerální vodou, manuální a automatická lymfatická drenáž, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, EKG - elektrokardiogram, léčebný tělocvik, plavání, či individuální program předepsaný vysoce kvalifikovanými lékaři, poskytne příležitost ke zlepšení Vašeho zdraví. Na přání hostů nabízíme kompletní laboratorní vyšetření a konzultaci s lékařem - specialistou.V hotelu se nachází bazén s protiproudem-aerobik ve vodě, vířivá vana, sauna, solárium, fitness centrum (jóga, pilates), exkluzivní kosmetický salon značky La PrairieŸ Švýcarsko, kadeřnictví, pedikúra, ruský kulečník, internet, konferenční sál pro 50 osob, jednací sál, soukromé garáže pro 15 automobilů, venkovní parkoviště, vnitřní zahradní terasy, služby prádelny a čistírny.


Ideální poloha a útulné prostředí v hotelu, individuální přístup a kvalifikovaný zdravotnický personál se znalostí anglického, německého, ruského a českého jazyka bude pro Váš pobyt a léčbu příjemný a pohodlný v každém ročním období. „Interhotel Central" je pro soběstačné lidi, kteří dokáží ocenit čas a využít ho efektivně k dosažení požadovaného výsledku při pobytu v lázních.


Panoramatické fotografie


Pokoje a ceny

(za pokoj/den, v EURO, možno samozřejmě platit v Kč dle aktuálního kurzu) odkaz na Universal Currency Converter™

CENA POKOJE - Na vyžádání				

Ceny zahrnují snídani a DPH, nezahrnují však lázeňský poplatek 15 Kč na osobu a den.

Dětská postýlka 10,- EUR/den

Penze 38,-EUR osoba/den
Polopenze 25,-EUR osoba/denLÁZEŇSKÉ CENY - Na vyžádání


(za osobu/noc, v EURO, minimum 7 nocí)

Lázeňská léčba zahrnuje: ubytování, plná penze nebo polopenze (dietní jídlo), vstupní lékařská prohlídka,
Laboratorní vyšetření (krevní obraz, glykémie), pitná kúra předpis, 2-3 procedury denně (18 procedur/7 dní),
lékařské vyšetření, závěrečné vyšetření, písemná lékařská zpráva

Lázeňská léčba pouze se snídaní (BBT): 14,-EUR sleva z cen FBT.
Lázeňská léčba pouze s polopenzí (HBT): 7,-EUR sleva z cen FBT.

Ve všech Suite při obsazenosti jen 1 osobou: Cena za 1 lůžko + Cena za 1 lůžko snížena o 15,-EUR.

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

You can cancel your booking till 30 days before your arrival with no penalty, in the top season (22.12.2013-12.1.2014 + 22.4.2014-12.5.2014) you can cancel till 50 days before your arrival with no penalty. In case of a group booking the conditions will be settled individually.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
central@karlsbadhotels.cz


TOPlist