Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Grandhotel Pupp

Ikonický hotel, který je odnepaměti synonymem pro pohostinnost, prvotřídní služby a zábavu. Architektonická perla Karlových Varů s neopakovatelným geniem loci. Místo, kde se psala historie. To je Grandhotel Pupp.

Hotel

Karlovy Vary

Grandhotel Pupp

Mirove namesti 12 * Karlovy Vary
e-mail: pupp@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.219738 Délka 12.878543"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji
Zvířata


V hotelovém Spa na vás čeká velký vyhřívaný bazén, sauny a hlavně relaxační ajurvédské masáže, které vám vrátí fyzické i duševní síly. A v restaurantu Malá dvorana si vychutnáte sezonní menu z lokálních surovin.
Kromě ubytování hotel nabízí spa s bazénem, několik restaurací, které vaří z čerstvých místních surovin, a služby concierge. Ten je tu proto, abyste si svůj pobyt v Karlových Varech mohli co nejvíc užít: dá vám tipy na výlety, zajistí vstupenky do památek či na kulturní akce a vyjde vstříc všem vašim přáním.Parkside


Nejstarší část hotelu postavená v roce 1877 u původní puppovské aleje. Jejím středobodem je Mramorový sál, kde se podávají snídaně a večeře. Všech 117 pokojů představuje nejdostupnější možnost ubytování a jsou ideální volbou pro rodinné nebo skupinové pobyty.


Parkside Rooms & SuitesComfort Room front viewPokoje v klidné části hotelu s výhledem dopředu na říčku Teplá. Propojitelnost vybraných pokojů v této kategorii je vítanou výhodou při rodinných pobytech.
Možnost volby pokoje s bezbariérovou úpravou.
24m2, Počet osob:2, Typ postele: Double nebo twin, Vana nebo sprcha, TV, Free WiFi, Výhled.


Comfort Room forest view


Klidné pokoje s okny směrem k lesu. Vhodné pro hosty, kteří chtějí během dne aktivně poznávat Karlovy Vary a večer si dopřát služby grandhotelu. Taktéž vyhledávané jako ubytování během firemních akcí.
Tato kategorie nenabízí pokoje s bezbariérovou úpravou.
23m2, Počet osob:2, Typ postele: Double nebo twin, TV, Free WiFi, Vana nebo sprcha.


Comfort Suite front view


Apartmá v klidné části hotelu. Díky možnosti snadného umístění postýlky nebo přistýlky je tato kategorie vyhledávaná při rodinných pobytech. Okna s výhledem dopředu na říčku Teplá.
Apartmá ve čtvrtém patře mají formu dvoupodlažního mezonetu. Tato kategorie nenabízí bezbariérovou úpravu.
46m2, Počet osob:4, Typ postele: Double nebo twin, Vana nebo sprcha, Dvě TV na pokoji, Free WiFi, Výhled.


Riverside


Hlavní neobarokní část hotelu sloužící od roku 1894 jako místo společenského setkávání. Nachází se zde hotelové restaurace, spa a 111 pokojů včetně těch nejhonosnějších - Císařského a Prezidentského apartmá, které pravidelně hostí hvězdy filmového festivalu.Riverside Rooms & SuitesSuperior Room front view


Pokoje oblíbené u hostů, kteří vyhledávají tradiční eleganci grandhotelů. Všechny mají výhled dopředu na říčku Teplá a jsou zdobené výraznými květinovými motivy na látkách nebo tapetách, jejichž barevnosti se různí.
Tato kategorie nenabízí pokoje s bezbariérovou úpravou.
22m2, Počet osob:2, Typ postele: Double nebo twin, TV, Free WiFi, Vana nebo sprcha, Výhled.


Superior Room forest view


Oblíbené pokoje hostů, kteří vyhledávají tradiční eleganci grandhotelů. Pokoje v této kategorii mají různé barevnosti, společné je jim zdobení výraznými květinovými motivy na látkách nebo tapetách a okna směřující k lesu.
Možnost volby pokoje s bezbariérovou úpravou.
23m2, Počet osob:2, Typ postele: Double nebo twin, Vana nebo sprcha, TV, Free WiFi.


Premier Room front view


Pokoje s výhledem dopředu na říčku Teplá, klimatizací, opulentním zlatým dekorem a tapetami. Vyhledávané hosty, kteří upřednostňují maximální pohodlí.
Tato kategorie nenabízí pokoje s bezbariérovou úpravou.
27m2, Počet osob:2, Typ postele: Double nebo twin, Vana nebo sprcha, TV, Free WiFi, Výhled.


Superior Suite


Prostorná klimatizovaná apartmá s výhledem dopředu na říčku Teplá. Vyhledávaná hosty, kteří přijíždí za tradiční elegancí Grandhotelu Pupp. Ložnice a obývací pokoj s parketovou podlahou jsou odděleny dveřmi, koupelna vybavena vanou.
Tato kategorie nenabízí bezbariérovou úpravu.
64m2, Počet osob:4, Typ postele: Double nebo twin, Vana, Dvě TV na pokoji, Free WiFi, Výhled.


Premier Suite


Prostorná klimatizovaná apartmá s opulentními zlatými dekory, tapetami a výhledem dopředu na říčku Teplá. Díky velké televizi, pohovce a dveřím oddělujícím ložnici od obývacího pokoje jsou vyhledávaná během rodinných pobytů. Koupelna vybavená vanou.
Tato kategorie nenabízí bezbariérovou úpravu.
64m2, Počet osob:4, Typ postele: Double nebo twin, Vana, Dvě TV na pokoji, Free WiFi, Výhled.


Imperial Suite


Apartmá s mramorovou koupelnou postavenou před více jak 100 lety pro císaře Františka Josefa I. Interiér apartmá zdobený zlacenými štuky, historickými olejomalbami a sklem Moser je po celý den prosvětlený díky velkým francouzským oknům s výhledem dopředu na říčku Teplá a Císařské lázně.
Toto apartmá nemá bezbariérovou úpravu.
66m2, Počet osob:2, Typ postele: King size, Vana i sprcha, Klimatizace, Dvě TV na pokoji, Free WiFi, Výhled.


Presidential Suite


Prezidentské apartmá pravidelně hostí zahraniční hvězdy filmového festivalu. Tvoří jej prostorná ložnice s původními kachlovými kamny, jídelna vybavená sklem Moser a porcelánem Thun a obývací pokoj se zlacenými štuky a velkým křišťálovým lustrem. Koupelna ze zeleného mramoru je vybavena vířivkou a sprchovým koutem. Z oken je výhled dopředu na říčku Teplá. Apartmá lze rozšířit o další samostatnou ložnici.
Připojitelná ložnice je účtována za cenu pokoje kategorie Premier Room. Toto apartmá nemá bezbariérovou úpravu.
99m2, Počet osob:4, Typ postele: King size, Vana i sprcha, Klimatizace, Dvě TV na pokoji, Free WiFi, Výhled.
GRANDRESTAURANT PUPP - Grandrestaurant představuje gastronomické srdce Grandhotelu Pupp. Menu, které připravil šéfkuchař Ondřej Koráb, je založeno na moderním pojetí tradiční české kuchyně a dokonale zvládnutém kuchařském řemesle. Gurmánský zážitek navíc umocňuje jedinečný interiér s nádhernou uměleckou výzdobou a bohatou historií.
Provozní doba denně 18.00 - 23.00
Rezervaci vám ochotně zajistí rezervační oddělení Grandhotelu.CLUB LITTLE HALL - Malá dvorana je tradičním místem pro podávání snídaní a nyní i lobby barem a designovou restaurací s celodenním provozem. Ústřední prvky neobarokního prostoru tvoří monumentální křišťálový lustr z konce 19. století a moderní skleněný bar zdobený plátky ryzího zlata. Menu Malé dvorany je shodné s nabídkou pokojové služby.
Provozní doba denně 11.30 - 23.30
Rezervaci vám ochotně zajistí rezervační oddělení Grandhotelu.CAFÉ PUPP - Café Pupp střeží tradici zakladatele dynastie Puppů, Johana Georga, který byl váženým karlovarským cukrářem. Dle jeho receptury v kavárně dodnes připravujeme dort Pupp, jehož receptura obsahuje též tradiční karlovarský bylinný likér Becherovku.
Kavárna je tradiční zastávkou výletníků korzujících po kolonádě i hotelových hostů. Pochutnají si zde milovníci tradičních českých zákusků i ti, kteří potřebují zahnat hlad něčím malým.
Provozní doba denně 11.00 - 19.00BECHER'S BAR - Becher's Bar je noční podnik s atmosférou anglického klubu proslavený výbornými koktejly. To ctí i nový koktejlový lístek od šéfbarmana Vítězslava Ciroka, jednoho z nejlepších barmanů světa. Užít si samozřejmě můžete i koktejl Vesper, který byl přímo v Becher's Baru stvořen pro bondovku Casino Royale. Menu doplňuje nabídka lokálních i světových vín, plzeňského piva a barových jídel.
Provozní doba čtvrtek - sobota 19.00 - 02.00
Rezervaci vám ochotně zajistí rezervační oddělení Grandhotelu.GOLF RESTAURANT - Golfisté i ostatní návštěvníci mohou využít služeb klubového restaurantu, který tvoří ústřední bod hřiště. Ten, kromě jednoduchého, avšak pečlivě sestaveného menu se stálou i sezónní nabídkou, nabízí též bohatý výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. V letních měsících je v provozu slunná terasa pro 100 hostů s překrásným výhledem přímo na green 18. jamky.
Provozní doba duben - listopad denně 8.00 - 18.00SPA - WELLNESS & FITNESS

Prostorné a dobře vybavené spa Grandhotelu Pupp představuje moderní pojetí lázeňské tradice Karlových Varů. Velký bazén s protiproudem, vířivky a saunová část jsou doplněny fitness centrem s kardio zónou, pro relaxaci v naprostém soukromí je připravena privátní spa suite. Nabídku doplňují relaxační procedury a ájurvédské masáže.

Na dvou patrech o rozloze přes 1300 m2 se nachází velký bazén, vířivky, sauny a další wellness vybavení. Pro aktivní relaxaci slouží špičkově vybavené fitness centrum, dostupný je též komplexní trénink či nordic walking pod dohledem instruktora a fyzioterapeuta.

Vybavení Spa

Relaxační bazén (15 × 7 m) se vzduchovými masážními lůžky
Meditační bazének s podvodní hudbou
Masážní bazének pro relaxaci nohou
Odpočinkové molo s denním světlem
Finská sauna
Bylinná pára
Parní lázeň
Ledová kašna
Odpočinková místnost

Vybavení Fitness centra

Tradiční posilovací stroje
Kardio zóna s běžeckými a cyklo trenažéry
Kettlebelly
Gymbally, sandbagy, expandery
Plyometrické bedýnky a dalšíGolf

Pro milovníky golfu je Grandhotel Pupp skutečně ideální volbou. V bezprostřední blízkosti Karlových Varů se nachází tři 18jamková hřiště a jedno 9jamkové hřiště. Je zde dalších 6 hřišť, které provozují Mariánské Lázně a další lázeňská města v západních Čechách.
Pro hosty Grandhotelu Pupp je připraveno zvýhodněné green fee na hřišti Golf Resortu Karlovy Vary a tee time máte možnost rezervovat přímo na recepci hotelu.Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

CENY POKOJŮ: - Na vyžádání


Nabízíme slevu po pro rezervace předplacené 30 dní nebo déle dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ. 
Silvestr:

V termínu 28.12. - 1.1. jsou možné pouze rezervace na 3 a více nocí
a nevratnou předplatbou.
Ceny 31.12. zahrnují Silvestrovský Gala Program.
Dress Code: Formal Evening.
Stolové uspořádání pro Silvestrovský Gala program je po osmi osobách.
Děti do 10 let mají speciální dětský program odděleně.
Cena dítěte na přistýlce 31.12. je 160 EUR včetně programu.


Cena je uvedena za pokoj a noc včetně snídaně a denního bezplatného vstupu do Wellnesslandu: 
bazén, různé druhy saun, výřivka, fitness. 

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pokoje a činí 21 CZK za osobu a den. 
Pes, kočka: 20,- EUR/Den. 

Ceny stravování: 
Penze 60,-EUR osoba/den 
Polopenze 30,-EUR osoba/den


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hosted

Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
pupp@karlsbadhotels.cz


TOPlist