Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Grandhotel Pupp

Grandhotel Pupp v Karlových Varech je jeden z nejkrásnějších hotelů ve střední Evropě, který Vám nabízí spojení moderního života s elegancí a noblesou minulých století. Nachází se v malebném údolí říčky Teplé, na okraji pěší zóny, obklopen lázeňskými lesy.

Hotel

Karlovy Vary

Grandhotel Pupp

Mirove namesti 12 * Karlovy Vary
e-mail: pupp@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.219738 Délka 12.878543"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji
Zvířata


Hostům jsou k dispozici restaurace, kavárna, bary, lázeňská klinika Harfa, Římské lázně, variabilní jednací prostory pro konference či společenské akce, beauty salon, parkoviště a zajištění doprovodných služeb.Dvoulůžkový pokoj Comfort
Dvoulůžkový pokoj Superior
Junior Suite
Premier Suite


Každým z pokojů prošla historie v osobnostech lidí, kteří je po kratší či delší dobu obývali. Prohlédněte si prostory, ve kterých se pohybovaly takové celebrity, jako jsou filmové hvězdy Whoopi Goldberg, Gregory Peck, Alan Alda, Michael Douglas či Ornella Muti. Ubytován zde byl i nespočet osobností politického života.Apartmán
Mezonetový apartmánGrandhotel Pupp má, jako jediný ze slavných Evropských hotelových resortů, historii sahající až do 18 století. Historie je opravdu úžasná, započíná v roce 1707 stavbou jedné části spojené s osobou Johanna Georga Puppa, který byl původně cukrářem. Snil o hotelu tak velkém, že by se v něm mohl ubytovat i rod Waldsteinů. Další generace rodu Puppů následovala otcovy stopy. Poslední objekt přidala rodina Puppů k hotelu roku 1936, krátce před vypuknutím 2. světové války. Když procházíte hotelem nyní, cítíte, jako byste se vrátili do starých dobrých časů. Klasická ukázka štukovaných sálů s křišťálovými lustry a prastarými obrazy.Imperial & Presidential Apartment
V Grandhotelu Pupp je hostům k dispozici 228 moderně vybavených pokojů . Každý pokoj je vybaven minibarem, vlastním sejfem, barevnou televizí se satelitním příjmem a systémem Pay TV, internetovým připojením, rozhlasem, telefonem, koupelnou a WC.
GRANDRESTAURANT PUPP - nejluxusnější část stravovacích středisek hotelu. Jeho příjemné prostředí, podložené útulnými jídelními zákoutími, přímo vybízí k posezení a konzumaci vybraných pokrmů. Česká i mezinárodní kuchyně, kapacita 58 míst. Otevírací doba 12-15 hodin, a 18-22 hodin.CLUB MALÁ DVORANA - bar s jedinečnou atmosférou 19. století. Široký výběr gurmánských specialit, kapacita 70 míst. Otevírací doba 11-23 hodin.CAFÉ PUPP - proslulá kavárna Grandhotelu Pupp ve které roku 1812 sedával také světoznámý skladatel Ludwig van Beethoven. Široká nabídka sladkých specialit - koláče, dorty, zákusky, teplé dezerty, toasty, mléčné koktejly. Kapacita této kavárny je 60 míst. Otevírací doba 9-20 hodin.BECHER'S BAR - tento bar je nádherně provedenou kopií klasických staroanglických barů Londýna dvacátých let 20. století. Kromě výběru jakéhokoliv jídla téměř všech světových kulinářských specialit vám zde připraví i množství míchaných nápojů. Každý den živá jazzová hudba. Kapacita je 75 míst. Otevírací doba 19-04 hodin.GOLF RESTAURANT - přímo na karlovarském golfovém hřišti - česká i mezinárodní kuchyně. Kapacita restaurace 60 míst a letní terasy pro 120 osob. Otevírací doba 8-22 hodin.SPA & WELLNESS: Grandhotel Pupp otevřel pro své hosty nové wellness centrum s bazénem a saunami. Pro celý prostor byly zvoleny moderní materiály dle soudobých trendů a v kontrastu s novobarokní podobou Grandhotelu Pupp. Důraz byl kladen na výběr barev a umístění prosvětlení tak, aby působilo odpočinkově a pomohlo rychleji navodit stav relaxace. Pupp Royal Spa se rozprostírá na ploše 1300 m2. Ve spodní části se ukrývá sauna, páry, ledová kašna, zážitkové sprchy a relaxační místnost. O poschodí výše se na celé ploše rozprostírá relaxační bazén s rohovými tématickými bazénky a odpočinkové molo.

Vedle hlavního vchodu do Pupp Royal Spa se nachází moderní fitness centrum s kardio trenažéry Life Fitness. Součástí je exkluzivní Royal Spa Suite s vlastní saunou, whirlpoolem, suchou masážní vanou a dalším masážním lůžkem. Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa nenajdete jinde na světě. Do wellness centra je umožněn vstup dětem od 15 let.

Relaxační bazén (15x7m) +29 °C s protiproudem, chrličem a dvěma splavy; vchod do bazénu lemují zákoutí s perličkovou koupelí; v rohových sloupech se ukrývá květinová lázeň +33 °C, meditační bazének +33 °C s podvodní hudbou a masážní bazének +33 °C pro relaxaci dolních končetin; odpočinkové molo s denním světlem.


Finská sauna +95°C; bylinná pára +60 °C; parní lázeň +45 °C; ledová kašna; odpočinková místnost.


Mikroklimatická solná jeskyně s vodopádem a hvězdným nebem nad hlavou je obložená včetně podlahy solnými krystaly původem z Pákistánu. Obsažené minerály (jód, bróm, draslík, hořčík, železo, vápník, selen a další stopové prvky) se pozvolnou ionizací uvolňují do vzduchu a v podobě aerosolu jsou vdechovány do plic, odkud se vstřebávají do celého organismu. Pobyt v solné jeskyni příznivě působí při onemocnění dýchacích cest, nedostatečné činnosti štítné žlázy, vysokém krevním tlaku, ale také při dermatologických onemocněních, poruchách nervového systému a únavě.


Royal Spa Suite je ideální pro jednotlivce a dvojice, které se chtějí nechat hýčkat procedurami v soukromí nebo dávají přednost společným masážím. Příjemný relaxační prostor nabízí k využití vířivku, bylinnou saunu a zážitkovou sprchu. K dispozici je vodní masážní lůžko Aquai. Vše jsme připravili s péčí o Váš komfort.
GOLF: Ne’náhodou je Grandhotel Pupp nazýván golfovým hotelem. Jméno Pupp a golf je od pradávna spojeno. Rodina Puppů spolu s Karlovarským klubem šermu byli v roce 1904 zakladateli prvního golfového hřiště v Karlových Varech - hřiště Březová. Grandhotel pupp nabízí a zajišťuje hru na golfových hřištích Royal Golf Club Mariánské Lázně, Astoria Golf Resort Cihelny a Golf Resort Karlovy Vary, která se řadí k nejkrásnějším v Evropě. Hotel se účastnil na rekonstrukci 18ti jamkového hřiště Golf Resort Karlovy Vary, stejně jako se podílel i na rekonstrukci elegantní budovy golfového klubu. K dispozici je luxusní zastřešený Golf Restaurant, který je provozován právě Grandhotelem Pupp. Mnoho hostů přijíždí objevit golfová hřiště České Republiky a prožít jedinečný zážitek. Pobytový balíček Oáza golfisty patří k nejpopulárnějším pobytům nabízeným Grandhotelem Pupp.

Grandhotel Pupp spolupracuje se 3 golfovými hřišti v okolí. Guest service hotelu Vám zajistí voucher, který umožňuje slevu pro hotelové hosty. Golfové hřiště Karlovy Vary, 18 jamek (PAR 72), 7km od hotelu.
Golfové hřiště Cihelny, 18 jamek (PAR 70), 6km od hotelu.
Dále tenis, cykloturistika, jízda na koni, vyhlídkové lety horkovzdušným balónem, turistika, plavání, rybaření, střelba, bowling aj.Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

CENY POKOJŮ: - Na vyžádání


Nabízíme slevu po pro rezervace předplacené 30 dní nebo déle dopředu.
V tomto případě je platba NEVRATNÁ. 
Silvestr:

V termínu 28.12. - 1.1. jsou možné pouze rezervace na 3 a více nocí
a nevratnou předplatbou.
Ceny 31.12. zahrnují Silvestrovský Gala Program.
Dress Code: Formal Evening.
Stolové uspořádání pro Silvestrovský Gala program je po osmi osobách.
Děti do 10 let mají speciální dětský program odděleně.
Cena dítěte na přistýlce 31.12. je 160 EUR včetně programu.


Cena je uvedena za pokoj a noc včetně snídaně a denního bezplatného vstupu do Wellnesslandu: 
bazén, různé druhy saun, výřivka, fitness. 

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pokoje a činí 21 CZK za osobu a den. 
Pes, kočka: 20,- EUR/Den. 

Ceny stravování: 
Penze 60,-EUR osoba/den 
Polopenze 30,-EUR osoba/den


LÁZEŇSKÉ CENY:


Ceny za osobu a noc (EUR)

Obsah pobytového balíčku Spa Experience:


7 a více nocí v Grandhotelu Pupp
Plná penze či polopenze po celou dobu pobytu
Vstupní lékařská prohlídka,
18 procedur týdně v Pupp Royal Spa a předpis pitné kúry
Pravidelné týdenní konzultace při pobytech přesahujících dva týdny
Neomezený vstup do wellness centra s bazénem, saunami a párou

Pokud byste svůj pobyt raději zaměřili na krásu a odpočinek,
lze léčebnou část balíčku nahradit relaxačními procedurami,
kosmetickými ošetřeními a službami kosmetické poradkyně.

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.
Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
pupp@karlsbadhotels.cz


TOPlist