Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Humboldt

Historií protkané lázeňské místo, ležící v jedné z nejhezčích částí Čech v kouzelném údolí říčky Teplé, za své bohatství vděčí 14 termálním pramenům, jejichž léčebné účinky byly známy již ve středověku. Uprostřed zalesněných mírných svahů se malebné staré město vine okolo toku řeky se svými bohatými a okázalými lázeňskými budovami v barvě zlaté, bílé a dalších jemných pastelových tónů.

Hotel

Karlovy Vary

Hotel Humboldt

Zahradni 27 * Karlovy Vary
e-mail: humboldt@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.22776 Délka 12.87587"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Internet na pokoji

Mnozí si zde vytvořili své druhé sídlo. Dodnes můžeme obdivovat okázalé vily mnoha slavných osobností. Také Alexander von Humboldt si zde nechal postavit skvostné sídlo na svahu přímo u mírně šumějící říčky Teplé. Velkorysá klasicistní vila pochází z roku 1872.

V roce 2006 byla kompletně zrenovována a za pečlivého dohledu na zachování historického půvabu přestavěna na luxusní 4hvězdičkový hotel - lázeňský hotel Humboldt Park Hotel & Spa.Kategorie Economy


Všechny pokoje (10) v kategorii Economy mají následující vybavení: Sprchový kout, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, Wi-Fi Internet, telefon, TV SAT, pokojový sejf, zvukově izolovaná okna. Velikost pokojů: cca 17-20 m2. Poloha: částečně s výhledem na říčku Teplou. Dvoulůžko s jednou matrací (140 cm x 200 cm). Pokoje pro nekuřáky na požádání.Kategorie Komfort


Všechny pokoje v kategorii (7) Komfort mají následující vybavení: Vana, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, Wi-Fi Internet, telefon, TV SAT, pokojový sejf, zvukově izolovaná okna, částečně s balkonem. Velikost pokojů: cca 26-30 m2. Poloha: s výhledem na říčku Teplou, volitelně s balkonem. Dvoulůžkový pokoj se dvěma matracemi (180 cm x 200 cm) nebo dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky 2x (90 cm x 200 cm). Pokoje pro nekuřáky na požádání.
Kategorie Deluxe


Všechny pokoje v kategorii Deluxe (14) mají následující vybavení: Vana nebo sprchový kout, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, Wi-Fi Internet, telefon, TV SAT, pokojový sejf, zvukově izolovaná okna, částečně s balkonem. Velikost pokojů: cca 26-35 m2 Poloha: volitelně s balkonem a výhledem na řeku Teplou nebo klidná poloha směrem do vnitřního dvora. Dvoulůžkový pokoj se dvěma matracemi (180 cm x 200 cm) nebo dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky 2x (90 cm x 200 cm). Pokoje pro nekuřáky na požádání.
Apartmány


Všechny apartmány (6) se skládají z odděleného obytného a spacího prostoru a nabízejí Vana, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, Wi-Fi Internet, telefon, TV SAT, pokojový sejf, klimatizace v podkrovních apartmánech, zvukově izolovaná okna, částečně s balkonem. Velikost pokojů: cca 48-55 m2/65 m2 apartmán HUMBOLDT. Dvoulůžkový pokoj se dvěma matracemi (180 cm x 200 cm) nebo dvoulůžkový pokoj se dvěma samostatnými lůžky 2x (90 cm x 200 cm). V apartmánu HUMBOLDT je k dispozici obytný prostor a dvě ložnice (1x dvoulůžkový pokoj se dvěma matracemi a 1x jednolůžkový pokoj s jednou matrací). Pokoje pro nekuřáky na požádání.
Gastronomie


Exluzivní "Alexander" restaurant, s místními a mezinárodními specialitami nejvyšší kvality, na vás čeká v našem hotelu. Jsme připraveni a ochotni sestavit Vám individuální jídelníček, zahrnující čerstvé a zdravé potraviny, vyhovující vašemu wellness programu či životnímu stylu. Každé ráno na vás čeká bohatý snídaňový bufet s pestrou nabídkou teplých i studených pokrmů a nápojů. Rozsáhlé prostory restaurace “Alexander”, které zahrnují - velký restaurant, menší předsálí, separé salónek, bar a přilehlou terasu, lze využít pro oslavy či jiné akce až do počtu 70 osob. Na přání pro Vás zorganizujeme vaši individuální soukromou či firemní akci s živou či reprodukovanou hudbou nebo speciálním zábavným programem.
Balneologie a Wellness


Wellness area zahrnuje 14 skvěle vybavených místností a masažní postele, termální lázně, saunu a páru se světelnou a aroma stimulací. Velký bazén a vytápěný, specialně postavený whirpool pro relaxaci, jsou umístěny přimo pod klenutou střechou hotelu.

  • Otevírací doba:
  •  
  • Bazén, whirpool
  • Pondělí - Neděle: od 9:00 do 20:30 hodin
  •  
  • Sauna
  • Pondělí - Neděle: od 15:00 do 20:30 hodin

Klienti kteří se přijíždějí lečit spa programem, mají vstup do Wellness centra zdarma.
Ceny pro všechny ostatní jsou: € 8,-/dospělí a € 5,-/děti do 14 let. Vstup platí po celý den.


V Humboldt Park Hotel & Spa jsou proslavení doktoři a terapeuté v různých oblastech, jsou k dispozici po celý den pro aplikace, masáže či léčby. Na požádání vás rádi seznámí s efektivním používáním termálních pramenů a vypracují individualní a kompletní pojetí rekreace.Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

CENY POKOJŮ:

Ceny za pokoj a noc - ubytování, snídaně formou bufetu, denně volný vstup
do wellness centra s bazénem a vířivkou.
Ceny jsou uvedeny vč. DPH.
Cena nezahrnuje městskou/lázeňskou taxu a další poplatky.				
				

Silvestr 31.12.:
Příplatek 130,- EUR/osobu
Děti do 3 let: zdarma
Děti 4 - 17 let: 91,- EUR/osobu

Ceny stravování:
Polopenze: 4 - 14,- EUR 1 osoba/noc
Plná penze: 10 - 24,- EUR 1 osoba/noc

Parkování 12,- EUR auto/den

Přistýlka je možná pouze v pokojích Deluxe a Suite.LÁZEŇSKÉ CENY:

Prices per person and night including breakfast, comprehensive spa treatment ( entrance and outgoing medical examination, 18 treatments weekly as prescribed by the in-house physician) and daily free entry to Wellness centre with swimming pool and whirlpool, sauna and steam bath with light and aroma stimulation. Spa rates are applicable for a minimum stay of 7 days. We do not provide any kind of treatment for children up to 18 years of age.
Including VAT.
Spa/town tax and other fees are excluded.Silvestr 31.12.:
Příplatek 130,- EUR/osobu
Děti do 3 let: zdarma
Děti 4 - 17 let: 91,- EUR/osobu

Ceny stravování:
Polopenze: 4 - 14,- EUR 1 osoba/noc
Plná penze: 10 - 24,- EUR 1 osoba/noc

Parkování 12,- EUR auto/den

Přistýlka je možná pouze v pokojích Deluxe a Suite.We are offering FREE airport transfer by private car from Prague's airport to Hotel Humboldt
for spa stays (7+ nights) for 2 or more persons.

If you want to use this service please write us the no. of your flight or train and the time of arrival.
The driver will wait you in the arrivals hall with a signboard with your name and pick-up you to the hotel.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Při pobytu 1-4 dny můžete zrušit Vaši rezervaci dva dny před příjezdem. V případě pobytu na 5 a více nocí musí být storno provedeno 14 dní před příjezdem, při pozdním stornu nebo nedojezdu je účtována celá částka pobytu. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
humboldt@karlsbadhotels.cz


TOPlist