Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Romance Puškin

Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády.

Hotel

Dvoulůžkový economy1647 KčKarlovy Vary

Hotel Romance Puškin

Trziste 37 * Karlovy Vary
e-mail: romance-puskin@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.223268 Délka 12.882414"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Bazén
Televize
Internet na pokoji

K dispozici je 24 dvoulůžkových pokojů, 5 dvoulůžkových de Luxe pokojů s balkóny, 4 jednolůžkové pokoje, 2 family apartmá a 2 suites Exclusive. Ve všech pokojích mají hosté během pobytu možnost Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Specifikace základních typů pokojů:


Dvoulůžkový pokoj Superior


Je pokoj s výhledem dozadu, vybaven WC, sprchou nebo vanou, fénem, SAT/TV, telefonem s přímou volbou, rádiem, minibarem a trezorem. Za příplatek možnost přistýlky pro třetí osobu. Velikost cca 25 metrů čtverečních.Dvoulůžkový pokoj Exclusive


Je vždy s výhledem na kolonádu, vybaven italským stylovým nábytkem, TV/SAT, telefonem s přímou volbou, rádiem, WC, sprchou nebo vanou, fénem, minibarem a trezorem. Za příplatek možnost přistýlky pro třetí osobu. Velikost cca 30-35 metrů čtverečních.
Dvoulůžkový pokoj de Luxe Balcony


S balkónem a s výhledem na kolonádu. Na pokoji je k dispozici čajový servis a župany. Další vybavení je shodné s dvoulůžkovým pokojem Exclusive. Za příplatek možnost přistýlky pro třetí osobu. Velikost cca 30-35 metrů čtverečních.Family Apartment


S výhledem dozadu, má 2 oddělené místnosti se společnou koupelnou (WC, sprcha, fén). Umožňuje ubytování až pro 4 osoby. Vybaven SAT/TV, telefonem s přímou volbou, rádiem, minibarem a trezorem. Velikost cca 40 metrů čtverečních.Suite Exclusive


Je s výhledem na kolonádu, má 2 místnosti - obývací místnost navazuje na ložnici - a společnou koupelnu (WC, vana, fén). Na pokoji jsou k dispozici čajový servis a župany. Zařízeno pro 2 osoby, za doplatek umožňuje ubytování až pro 4 osoby. Vybaven SAT/TV, telefonem s přímou volbou, rádiem, minibarem a trezorem. Velikost cca 45 metrů čtverečních.

CAFÉ RESTAURANT PUŠKIN: Součástí hotelu je i Café Restaurant Puškin se salonkem a letní terasou s výhledem na centrum lázeňského města, s celkovou kapacitou cca 90 osob. Hosté mohou okusit vynikající českou i mezinárodní kuchyni s řadou specialit. Náš ochotný a přívětivý personál je připraven plnit Vaše přání každý den od 7:30 do 22:30.


 • Nabízíme následující služby:
 • Zajišťujeme léčení v nejluxusnějším lázeňském zařízení v Karlových Varech (v těsné blízkosti hotelu, přes ulici)
 • Masážní salón
 • Léčebné balíčky
 • Restaurace - snídaně, plná penze, polopenze
 • Letní terasa
 • Parkování - veřejné parkování na přilehlém místě; rezervace nutná
 • Etážová služba
 • Praní prádla
 • Směnárna
 • Vysokorychlostní WiFi připojení k internetu - zdarma ve všech pokojích a společenských částech hotelu.
 • Sekretářské služby
 • Taxi a minibus servisSPA & WELLNESS: Jednou ze služeb poskytovaných hotelovým hostům je zajištění léčení v protilehlých Zámeckých lázních. Při dlouhodobějších pobytech doporučujeme zakoupení léčebných balíčků. Jednotlivé léčebné balíčky zahrnují ubytování, snídani nebo polopenzi, welcome drink, masáže a léčení. Jsou členěny dle délky pobytu na 7, 14 a 21 dní a dle počtu procedur na Economy, Standard a Plus. Součástí těchto balíčků jsou různě dlouhé vstupy do Zámeckých lázní s využitím unikátního bazénu naplněného vřídelní vodou a masáže v hotelu.


Rooms & Rates


Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

Nabízíme přibližně 10% slevu po pro rezervace předplacené dopředu.
( Přesná cena na vyžádání. ) V tomto případě je platba NEVRATNÁ.CENY POKOJŮ:


Pes: 20,- EUR/den 
Parkování: 10,- EUR/den 
Polopenze: 17 - 22,- EUR/osobu 
Plnápenze: 32 - 39,- EUR/osobu 
Dětská postýlka: 20,- EUR/osobu (vč.snídaně) 
Ceny jsou za pokoj na noc a zahrnují snídani a DPH.
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pokoje a činí 1 EUR za osobu a den.


LÁZEŇSKÉ CENY: - Na vyžádání


Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
romance-puskin@karlsbadhotels.cz


TOPlist