Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Spa Hotel Ambiente

Wellness and Spa Hotel Ambiente v lázeňském centru Karlových Varů určitě neminete. Významný zrekonstruovaný hotelový objekt se nachází v blízkosti kostela Máří Magdalény a nabízí neotřelý pohled na své okolí.

Hotel

Karlovy Vary

Spa Hotel Ambiente

Moravska 2088/1A * Karlovy Vary
e-mail:

GPS (WGS84)

Šířka 50.222527 Délka 12.884935"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Sauna
Bazén
Parkování
Televize

Wellness & Spa Hotel Ambiente**** nabízí celkem 39 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, minibarem, šatnou, ložnicí a koupelnou. Jeden z pokojů je vybaven pro tělesně postižené. V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon.

Standardní pokoje


Pokoje SuperiorJunior Suite


Restaurace Maria Magdalena


V příjemné atmosféře a stylovém prostředí naší hotelové restaurace Vám nabízíme české a mezinárodní speciality, wellness kuchyni i dietní stravování v rámci léčebných programů.


MediRelaxCenter


Pro podávání těch nejlepších výkonů, ať už v zaměstnání, s rodinou nebo v každodenním životě, je důležité poskytnout tělu příležitost k regeneraci a získání nové síly. V našem moderním MediRelaxCenter a Thermáriu můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče. Profesionální lázeňské procedury, které tuto péči doplňují, patří mezi nejdůležitější prostředky k návratu do dobré duševní a fyzické kondice. Lázeňské a wellness programy nabízí široké spektrum využití, prevencí počínaje a rehabilitací konče.Beauty Salon Ambiente


Ve Wellness & Spa hotelu Ambiente byl nově otevřen kosmetický Beauty Salon Ambiente. Je to jediný salon v Karlových Varech, který používá renomovanou německou lékařskou kosmetiku Biodroga. Karlovy Vary se svým BeautySalonem Ambiente zařadily mezi další destinace exkluzivního řetězce této kosmetické firmy.

Bazén


Bazén je k dispozici na‘im hotelovým hostům každý den v týdnu od 8:00 do 19:00 hod s polední přestávkou mezi 12:00 - 13:00 hod. Jako první zde v Karlových Varech se můžeme pochlubit bazénem se slanou vodou, která napomáhá jak osobám s kožními potížemi, tak i osobám s potížemi pohybového aparátu. Velikost bazénu je 4x9 m.
Pokoje & Ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn                
V ceně snídaně, zapůjčení županu a všechny daně.

Dětská postýlka: 5,- EUR/noc.
Děti do 3 let bez dětské postýlky: Zdarma
Děti do 12 let: 50% sleva
Parkování u hotelu: 8,- EUR/den
Parkování ul. Moravská: 6,- EUR/den
Pes, kočka: 20,- EUR/noc

Stravování:
Polopenze: 18,- EUR osoba/den
Plná penze: 33,- EUR osoba/den


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Stays up to 4 days is possible to cancel at latest 2 days before arrival. In case of stays more then 4 nights / spa stays is necessary to cancel the booking at latest 14 days before arrival, otherwise the full amount for the stay is charged for late cancellation or noshow. In case of late cancellation, the full amount for the stay is charged for late cancellation or noshow. In case of a group booking the conditions will be settled individually.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17


TOPlist