Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Thermal

Vítejte na stránkách Lázeňského hotelu Thermal**** v Karlových Varech! Karlovy Vary, největ?í lázeňské město v České republice, jsou známé po celém světě jedinečnými horkými minerálními prameny, jejich? význam se ani v době velkého medicínského pokroku nezměnil.

Hotel

Karlovy Vary

Hotel Thermal

I. P. Pavlova 11 * Praha
e-mail: thermal@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.228869 Délka 12.876361"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Invalidé
Internet v hotelu
Internet na pokoji
Káva a čaj

Lázeňský hotel Thermal Vám nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu/WC, satelitní TV, rádio, telefon, trezor, minibar, možnost připojení k internetu. Hoteloví hosté mohou také využít volný vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness a Kneippův chodník). V pokojích s balkónem Vás čeká krásný výhled na lázeňskou část Karlových Varů. Pokoje s francouzskými balkóny nabízejí jedinečný výhled na otevřený termální bazén vybudovaný ve skále nad městem.

Standardní pokoje


Pokoje standard jsou i v provedení City View, ty nabízejí krásný výhled na lázeňskou část Karlových Varů.

Apartmány Standard


V apartmánech navíc: kávový set, digitální váhu, masážní strojek.

Comfort pokoje


Pokoje Comfort jsou i v provedení City View, ty nabízejí krásný výhled na lázeňskou část Karlových Varů. Pro náročnější klientelu připravil lázeňský hotel Thermal pokoje kategorie "Comfort". Nově zrekonstruované pokoje navíc, oproti pokojům standardním, nabízejí: župan a pantofle, francouzskou kosmetiku, perlivé a neperlivé vody 0,75l každý den, Pay - TV (za příplatek), připojení na internet zdarma.

Apartmány Comfort


V apartmánech navíc: kávový set, digitální váhu, masážní strojek.

Wellness


Centrum se nachází v - 2 patře a hostům nabízí vnitřní bazén, vířivou vanu Whirlpool, fitness či Kneippův chodník a to vše zdarma. Kromě toho si zde můžete zakoupit vstup do solné jeskyně, parní lázně, suché finské sauny, infrasauny či relaxační masáž dle vašeho výběru např. čokoládovou, s horkými kameny či medovou.

Termální bazén


Zveme Vás k návštěvě našeho jedinečného bazénu s termální vodou. Bazén vybudovaný ve skále nad městem již neodmyslitelně patří ke Karlovým Varům, je jedním z jejich symbolů. Bazén je 50 m dlouhý, 16 m široký. Jeho hloubka se pohybuje od 1 m do 4,5 m. Složení vody v bazénu: 1/3 karlovarská minerální voda, 2/3 pitná voda. Teplota vody v bazénu: 26-28°C. V letních měsících máte možnost bezplatně si zapůjčit plážové lehátko. Pro malé děti je na travnaté ploše u bazénu připraveno brouzdaliště. K dispozici Vám je i kuželník. V areálu bazénu můžete navštívit fitness centrum.


Pokoje a Ceny

( za pokoj/noc, v CZK )

                

Ceny zahrnují hotelové ubytování, snídani, volný vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness a Kneippův chodník), citytax a DPH.

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
thermal@karlsbadhotels.cz


TOPlist