Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Villa Basileia

Hotel-Pension Villa Basileia je stylový hotel v centru Karlových Varů.„Hotel Villa Basileia Karlovy Vary" je situován na břehu říčky Teplé v klidném prostředí v blízkosti Císařských lázní, a světoznámých karlovarských hotelů Carlsbad Plaza a Grandhotel Pupp.

Hotelpension

Dvoulůžkový1755 KčKarlovy Vary

Villa Basileia

Marianskolazenska 4 * Karlovy Vary
e-mail: basileia@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.218136 Délka 12.883672"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Televize
Internet na pokoji
Káva a čaj

Rodinný hotel Penzion Villa Basileia vznikl přestavbou letního sídla hraběnky von Schaumburg Lippe, která si Karlovy Vary v devatenáctém století zamilovala. V krásném údolí říčky Teplé si dala postavit v novorománském stylu svou villu, která je vstupní branou do lázeňského centra Karlových Varů. Při rekonstrukci Villy Basileia na rodinný penzion se nám podařilo zachovat původní dispozici šlechtického sídla.

Ubytování jsme pro vás připravili ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených ve standardu *** hotelu se službami hotelu typu “Garni”. Pokoje jsou vybaveny koupelnami se sprchou nebo vanou a WC, televizorem se satelitním příjmem a lednicí.Rodinný hotel “Penzion Villa Basileia Karlovy Vary” nabízí lázeňské procedury. Přímo v budově poskytujeme masáže a infrakabinu. V blízkosti penzionu jsou bazény a samozřejmě kolonády pro pitnou kůru. Pro léčebné pobyty zajišťujeme odbornou lázeňskou lékařskou péči. Díky poloze penzionu v centru Karlových Varů je ideálním místem pro joging i start pro pěší turistiku a cykloturistiku. V dosahu penzionu je několik golfových hřišť a tenisových kurtů.


V letních měsících nabízíme posezení na zahradě s bazénkem a sluneční terasou. Náš hotel je otevřen i pro vaše přátele, s nimž můžete strávit letní odpoledne a večery u zahradního grilu. Karlovy Vary jsou místem Mezinárodního filmového festivalu a náš penzion je v blízkosti promítacích sálů. Rodinný hotel Penzion Vila Basileia Karlovy Vary má vlastní uzavřené parkoviště.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

CENY POKOJŮ:


Ceny zahrnují snídani a všechny poplatky
Parking ... 6 EUR / noc. Zvířata ... 12 EUR/ noc

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
basileia@karlsbadhotels.cz


TOPlist