Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Spa Cajkovskij

Hotel Čajkovskij se nachází v centru Karlových Var, pouze pár kroků od hlavní kolonády. Nabízí kompletní rozsah lázeňských služeb: komplexní léčbu, pitnou kúru, laboratorní vyšetření, procedury a dietní stravování, vše na základě doporučení ošetřujícího lázeňského lékaře, který sídlí přímo v domě.

Hotel

Karlovy Vary

Hotel Spa Cajkovskij

Sadova 44 * Karlovy Vary
e-mail: cajkovskij@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.225595 Délka 12.87562"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Výtah
Sauna
Bazén
Internet v hotelu

Hotel svým hostům nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech vybavených veškerým komfortem: koupelnou WC, fénem, mini barem, TV , rádiem, trezorem, telefonem s přímou provolbou a županem.
Hotel dále nabízí 24 hodinovou službu recepce, směnárnu, sekretářské služby, transfery klientů, room-service, praní a žehlení prádla. V lázeňském hotelu ČAJKOVSKIJ****, je poskytována komplexní lázeňská léčba. V průběhu lázeňské léčby pacient podstoupí vstupní, kontrolní a výstupní lékařské vyšetření. Postup léčby, pitnou kúru, laboratorní vyšetření, procedury, dietní stravování popř. další lékařské konsultace u specialistů doporučuje ošetřující lázeňský lékař, který sídlí přímo v domě.

Jednolůžkový pokojVybavení: sprchový kout, WC, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, telefon, satelitní TV, pokojový sejf, zvukově izolovaná okna.
velikost pokojů: 15m2- 19m2
poloha: výhled do ulice Sadová nebo do vnitřního dvora


Dvoulůžkový pokojVybavení:sprchový kout, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, telefon, satelitní TV, pokojový, sejf, zvukově izolovaná okna
dvoulůžko se dvěma matracemi - ( 180 cm x 200 cm) - možnost twin
velikost pokojů: 23 - 25m2
poloha: výhled do vnitřního dvora


Dvoulůžkový - SadováVybavení:sprchový kout, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, telefon, satelitní TV, pokojový, sejf, zvukově izolovaná okna
dvoulůžko se dvěma matracemi - ( 180 cm x 200 cm) - možnost twin
velikost pokojů: 19 - 22m2
poloha: výhled ulice Sadová


Dvoulůžkový s balkonemVybavení:sprchový kout, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, telefon, satelitní TV, pokojový, sejf, zvukově izolovaná okna
dvoulůžko se dvěma matracemi - ( 180 cm x 200 cm) - možnost twin
velikost pokojů: 23 - 25m2
poloha: výhled do ulice Sadová nebo částečný výhled na Ruský kostel a do ulice Sadová


Junior SuiteVybavení:vana, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, telefon, satelitní TV, pokojový, sejf, zvukově izolovaná okna, ložnice i obývací pokoj, dvoulůžko s jednou matrací (180 cm x 200 cm)
velikost pokoje: 38 - 39m2
poloha: výhled na Ruský kostel a vnitřní dvůr


Suite LuxVybavení:vana, WC a bidet, fén, zrcadlo, psací stůl, minibar, telefon, satelitní TV, pokojový, sejf, zvukově izolovaná okna, dvoulůžko s jednou matrací (180 cm x 200 cm), oddělený obytný a spací prostor, balkon
velikost pokojů: 46 - 53m2
poloha: výhled ulice Sadová a částečně na Ruský kostel?
Restaurace


V naší restauraci nabízíme jídla, která přispějí k upevnění Vašeho zdraví. Jídla jsou připravována na doporučení lékaře našimi zkušenými kuchaři. Nabízíme také možnost upravit jídla podle Vašich individuálních přání a potřeb s cílem co nejvíce prospět Vašemu zdraví. Pro Vás, kteří si přicházíte do našich lázní pouze odpočinout, připravujeme jídla tuzemské i světové kuchyně, nechybí ani nejrůznější speciality a tradiční jídla ruská. Celodenně je v nabídce bohatý výběr zeleninových salátů a ovoce.

Služby


Hotel dále nabízí 24 hodinovou službu recepce, směnárnu, sekretářské služby, transfery klientů, room-service, praní a žehlení prádla. V lázeňském hotelu ČAJKOVSKIJ****, je poskytována komplexní lázeňská léčba. V průběhu lázeňské léčby pacient podstoupí vstupní, kontrolní a výstupní lékařské vyšetření. Postup léčby, pitnou kúru, laboratorní vyšetření, procedury, dietní stravování popř. další lékařské konsultace u specialistů doporučuje ošetřující lázeňský lékař, který sídlí přímo v domě. Na konci léčebného pobytu pacient obdrží závěrečnou lékařskou zprávu. V rámci komplexního programu pro obnovení tělesné a duševní rovnováhy pomocí přírodních léčebných prostředků nejvyšší kvality nabízíme Wellness & Beauty program. Všem hostům je k dispozici vedle klasických lázeňských procedur i 9,5 metrový krytý bazén s protiproudem a sauna.

Balneoprovoz


Komplexní lázeňská léčba zahrnuje 2-3 lázeňské procedury denně, kromě nedělí, maximálně však 18 lázeňských procedur týdně, 2 lékařské prohlídky (vstupní a výstupní).Kontrolní prohlídky dle stavu pacienta a po domluvě s lékařem. Léčení je určeno osobám starším 6 let. Léčení dětí ve věku 3 - 6 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem. Na základě vstupního vyšetření Vám ošetřující lékař sestaví individuální léčebný program v závislosti na Vašem aktuálním zdravotním stavu.
Součástí takového programu zpravidla bývá: 1 hlavní procedura denně (pondělí až pátek), koupel (vřídelní, perličková, uhličitá atd.), masáž (podvodní, klasická, reflexní) apod., sobota pouze koupel, 2 vedlejší procedury (pondělí až pátek) rašelinové zábaly, parafín, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace apod.
Pitná kúra přizpůsobená Vašemu zdravotnímu stavu a stravovací plán s přihlédnutím na Vaše stravovací zvyklosti a zdravotní potíže.
Pohybová terapie (plavání v bazénu, pěší túry apod.), edukace v oblasti zdravého životního stylu v domácím prostředí, nabídka doprovodných programů pro volný čas (kultura, sport, exkurze, výlety apod).

Čajkovskij Palace


Dovolujeme si Vám představit nově dokončený projekt Čajkovskij Palace ****. Stavba byla dokončena v červnu 2012 a celková ubytovací kapacita byla rozšířena celkem o 96 lůžek ve standardu 4* - Luxury. Nabízí : procedury s vřídelní vodou, možnost pití pramene přímo v recepci nového hotelu. Kosmetický salon německé značky Babor. Konferenční sál /20 míst + club /15 míst. Samostatné medicínské centrum - diagnostická sonografie, endokrinologie, urologie, gynekologie. Lobby bar s výhledem na Karlovy Vary - 16 míst. Terasy s posezením a výhledem na Karlovy Vary.

Ubytovací kapacita je 52 pokojů - 44 dvoulúžkových, 4x suite lux a 4x atypický podkrovní pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké a disponují: kartové zámky, individuální nastavení teploty, minibar, LCD TV se satelitním příjmem vč. ruských kanálů, pokojový trezor, závěsy blackout, telefon, internet, fén, kosmetické zrcátko, bidet ve většině pokojů, sprchový kout, župan, pantofle, možnost TWIN - oddělených postelí ve všech pokojích, komfortní matrace 22 cm, postel o rozměrech - 90 x 200 cm. Všechny suite lux + 1x podkrovní atypický pokoj vybaven vanou

Dvojlůžkové pokoje


Atypické podkrovní pokoje


Suite luxPokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


HLAVNÍ BUDOVA


CENA POKOJE: - Na vyžádání

Ceny za pokoj a noc - ubytování a snídaně, DPH v ceně


			
		         


Děti do 12 let: 30% sleva, Přistýlka: 30% sleva,
Obsazenost 1 osobou v dvoulůžkovém pokoji nebo apartmá: 35% sleva,
Pes: 10,- EUR/noc, Oběd: 10,- EUR/den, Večeře: 10,- EUR/denLÁZEŇSKÉ CENY: - Na vyžádání

Ceny za osobu a noc, zahrnuje DPH, polopenzi, komplexní spa léčení

Děti do 12 let: 30% sleva, Přistýlka: 30% sleva,
Obsazenost 1 osobou v dvoulůžkovém pokoji nebo apartmá: 30% příplatek,
Pes: 10,- EUR/noc, Večeře: 10,- EUR/denFormulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
cajkovskij@karlsbadhotels.cz


TOPlist