Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Spa Dvořák

Čtyřhvězdičkový Superior lázeňský hotel Dvořák (řetězec Vienna House) stojí na exkluzivním místě na říčce Teplá poblíž karlovarské Vřídelní kolonády. Hotel Vám poskytne lázeňskou péči v příjemném prostředí zaručujícím naprosté pohodlí.

Hotel

Karlovy Vary

Hotel Spa Dvořák

Nova Louka 11 * Karlovy Vary
e-mail: reservationsd@karlsbadhotels.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.220725 Délka 12.880622"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Bar
Minibar
Fitko
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji

Karlovy Vary vděčí své “světové pověsti” historii a místním přírodním krásám - a samozřejmě svým jedinečným minerálním pramenům. Díky léčivé síle svých dvanácti minerálních pramenů, jejichž vody o teplotě mezi 41 a 73 stupni Celsia vyvěrají na povrch z hloubky od 2 do 2.5 kilometrů, jsou Karlovy Vary po celá staletí jedním z nejproslulejších lázeňských míst ve Střední Evropě.

Exkluzivní poloha v centru města činí lázeňský hotel Dvořák výborným místem pro trávení zdravotní dovolené. Prioritou hotelu číslo jedna je Vaše fyzická pohoda. Kromě denní lázeňské léčby vám hotel poskytne další možnosti, včetně využívání bazénu, sauny, parní lázně a fitness studia, které Vašemu tělu prospějí. Věnujte se svému zdraví, užívejte pohody a spojte svůj pobyt s návštěvou koncertu, divadla nebo kasina. Hotel má také zvláštní kosmetické oddělení a vlastní vlasové studio, a navíc kliniku estetické medicíny - to vše pro Váš pocit zdraví a svěžesti.

Panoramatické fotografie
Pokoje Deluxe


Hotel je umístěn v šesti dříve samostatných secesních budovách, které byly renovovány a sloučeny, aby vytvořily jednen 126-pokojvý hotel. Všechny pokoje obsahují všechny standardy 4-hvězdičkového hotelu, včetně vany, WC, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, minibar, fén, individuální klimatizaci a trezor, stejně jako počítač, fax a přístup k internetu.
V lázeňském hotelu je 60 pokojů Superior, 48 pokojů Deluxe, 15 apartmánů a 3 bezbariérové pokoje.


Pokoje SuperiorApartmány

Restaurace


Hotelová restaurace nabízí svým hostům nejvybranější kulinářské speciality. Hotelový český Mistr kuchař a jeho obětavý tým podávají bohatý výběr z české a mezinárodní kuchyně. Naši hosté - kteří koneckonců, sledují, co jedí - se budou těšit na výběr z vynikajících dietních lehkých a zdravých jídel obsahující velké množství výživných látek.Bar


Hotelový bar / kavárna Opera nabízí výbornou speciální kávu, rakouské pečivo a koláče ve stylu staré vídeňské kavárenské tradice. Den můžete perfektně zakončit s živou hudbou v bar Opera.
Otevřeno denně 09:00 - 01:00Lázně & Wellness


Karlovy Vary vděčí za svou světovou proslulost minerálním pramenům, které z nich už před několika stovkami let učinily jedno z nejznámějších lázeňských míst v Evropě.
Lázeňský lékař a jeho spolupracovníci vypracují společně s hosty individuální lázeňské a dietní programy. Jejich cílem je zlepšit zásobování organismu živinami, povzbudit metabolismus, ale také zbavit tělo škodlivin a podpořit jeho samočisticí schopnost. Všechny procedury lze denně absolvovat přímo v hotelu od 7:00 do 19:00 hodin.
Hotelový bazén, sauna, parní lázeň a fitcentrum jsou další služby, které vyzývají k aktivní péči o fyzickou kondici. A o konečnou úpravu zevnějšku se pak postará kosmetický salón a hotelové kadeřnictví.
Z rozsáhlého balneologického programu jsme zde vybrali jen několik položek - komplexní léčebný program, kyslíková kúra, geriatrická léčebná kúra, terapie chorob pohybového aparátu, relaxační kúra, péče o váhu a zdraví, neinvazivní mezoterapie.

 • Komplexní léčba
 • Relaxace a zdraví zevnitř - Karlovarské léčebné lázně.
 • Léčba zažívacího traktu, jater, žlučníku nebo slinivky břišní, a poruchy látkové výměny (zvýšení hladiny cholesterolu a triglyceridů) nebo obezity.
 • Terapie: minerální vodou, 2 procedury denně podle zdravotního stavu, bazén, gymnastika.
 •  


 • Kontrola váhy
 • Kontrola hmotnosti a zdravotní péče - návrat k přírodě
 • Zdravotní péče a lázeňská léčba, která má za cíl zvýšit a stimulovat energetickou látkovou výměnu a snížit hmotnost.
 • Lázeňská kúra: individuální zdravotní dieta, magnetoterapie, detoxikační koupele nohou, kyslíková terapie, Slide-styler, pitná kúra, gymnastika
 •  


 • Highlights:
 •  
 • Proslulý Karlovarský Lázeňský hotel se 126 moderně vybavenými pokoji
 • Wellness centrum se saunou, parní lázeň, krytý bazén a fitness studio
 • Asklepion - Klinika estetické medicíny v hotelu
 • Kadeřník, manikéra a pedikéra k dispozici
 • Všechny lázeňské procedury jsou k dispozici 7 dní v týdnu od 07:00 do 19:00
 • Nakupování v exkluzivních buticích in-house (Bogner, Escada)
 • Hotel s celoročním provozem
 • Hlídané parkoviště
 • 120 km od mezinárodního letiště v Praze
 • zaměstnanci hotelu mluví anglicky, německy a rusky


Panoramatické fotografiePokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn

CENA POKOJE: - Na vyžádání

Ceny za pokoj a noc - ubytování a snídaně formou bufetu, jsou denně volný vstup do bazénu, sauny a fitness centra.

Pokoje Superior jsou maximálně pro 2 osoby - včetně dítěte.


LÁZEŇSKÉ CENY: - Na vyžádáníPříplatky:
24.12. večeře: 20,- EUR/osoba
25.12. večeře: 20,- EUR/osoba
Silvestr 31.12.: 100,- EUR/osoba
Děti 0 - 12 let: 53,- EUR/osoba
Deluxe room . . . 25,-/pokoj/noc | Suite . . . 50,-/pokoj/nocCena zahrnuje snídani formou bufetu, denně volný vstup do bazénu, sauny a fitness centra.
Ceny Stravování: Polopenze . . . 28,- | plná penze . . . 44,-
Parkování . . . 10,-
Pes, kočka . . . 15,-
Slevy pro děti: Na vyžádání

Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pokoje a činí 21 CZK za osobu a den.Nabízíme zdarma transfer z letiště soukromým autem z pražského letiště do hotelu Dvořák - k lázenským pobytům na 7 a více nocí pro 2 nebo více osob.
Pokud chcete využít tuto službu, prosím napište nám č. vašeho letu nebo vlaku a čas příjezdu. Řidič bude čekat v příletové hale s tabulkou s vaším jménem a odveze vás do hotelu.
Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

Lázeňské procedury


 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Můžete zrušit Vaši rezervaci dva dny před příjezdem. V případě lázeňského pobytu musí být storno provedeno 14 dní před příjezdem, při pozdním stornu nebo nedojezdu je účtována celá částka pobytu. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
reservationsd@karlsbadhotels.cz


TOPlist